• koncerty  >


    11. 10. 2018, Praha
    skladby Brahmse a Kukala v provedení s Bennewitz kvartetem
    (Anežský klášter – koncert v rámci FOK)


    30. 10. 2018, Brno
    Dvořák 4. Symfonie
    (členka souboru Musica Florea, hrající na dobové nástroje)


    kurzy  >


    11. Mezinárodní letní klarinetové kurzy Domažlice
    28.–29. 7. 2018 děti do 15 let
    29. 7.–6. 8. 2018 hráči od 15 let
    29. 7.–6. 8. 2018 komorní hra


    kontakt  >


    E-mailová adresa:
    ludmila@peterkova.cz
    Poštovní adresa:
    Stochovská 685/66
    161 00 Praha 6
    Česká Republika

 repertoár


 

Skladby pro sólo klarinet

M. Arnold: Sonatina (5 min.)
R. Gerber: Prélude et Fugue sur le nom de Bach (8 min.)
L. Berio: Sequenza IX (20 min)
J. Pauer: Monology všedního dne (10 min)
I. Stravinskij: Tři kusy (7 min)
H. Sutermeister: Capriccio (5 min)
I. Széghyová: Vivat léto (10 min)
G. Tailleferre: Sonata (1957) (7 min)
V. Tichý: Sonatina (8 min)
H. Tomasi: Sonatine attique (10 min)
M. Vacek: Příběhy (15 min)


Skladby pro klarinet a orchestr

F. Busoni: Concertino, op. 48 (11 min)
M. Bruch: Dvojkoncert pro klarinet, violu a orchestr, op. 88 (20 min)
A. Copland: Koncert pro klarinet, smyčce, harfu a klavír (17 min)
C. Debussy: Rapsodie č. 1 (8 min)
L. Koželuh: Koncert Es dur (18 min)
F. V. Kramář-Krommer: Koncert Es dur, op. 36 (20 min)
F. V. Kramář-Krommer: Koncert Es dur pro dva klarinety, op. 35 (20 min)
F. V. Kramář-Krommer: Koncert Es dur pro dva klarinety , op. 91 (20 min)
O. Kukal: Clarinettino, op. 11 (13 min)
K. Kurpinski: Koncert (10 min)
W. Lutoslawski: Taneční preludia (12 min)
F. Mendelssohn-Bartholdy: Koncertní kusy,op. 113 a 114 pro klarinet a basetový roh (à 9 min)
D. Milhaud: Scaramouche (10 min)
W. A. Mozart: Koncert A dur K.s. 622 (25 min)
C. Nielsen: Koncert
K. Penderecki: Sinfonietta č.2
F. A. Rosetti-Rossler: Koncert Es dur (15 min)
G. Rossini: Introdukce, téma a variace (10 min)
G. Rossini: Variace pro klarinet a malý orchestr (10 min)
L. Spohr: Koncert č.1 c moll (20 min)
J. V. Stamic: Koncert B dur (16 min)
C. Stamitz: Koncert Es dur „Darmstadtský“ (20 min)
C. Stamitz: Koncert č. 1 F dur (18 min)
C. Stamitz: Koncert pro klarinet, housle a orchestr (12 min)
C. Stamitz: Koncert pro klarinet, fagot a orchestr (15 min)
C. M. Weber: Koncert č. 1 f moll (20 min)
C. M. Weber: Koncert č. 2 Es dur (20 min)
C. M. Weber: Concertino Es dur, op. 26 (10 min)


Skladby pro klarinet a klavír

M. Arnold: Sonatina (10 min)
G. Bacewicz: Latwe utwory (8 min)
F. Benda: Sonáta F dur (10 min)
L. Bernstein: Sonáta (10 min)
E. Bozza: Fantaisie italienne (7 min)
J. Brahms: Sonáta, op. 120 č. 1 f moll ( 20min)
J. Brahms: Sonáta, op. 120 č. 2 Es dur ( 20 min)
M. Castelnuovo-Tedesco: Sonata, op.128 (18 min)
A. Copland: Sonata (20 min)
F. Danzi: Sonáta D dur (10 min)
C. Debussy: Rapsodie č. 1 (8 min)
F. Devienne: Dvě sonáty (à 12 min)
E. Douša: Rapsodická věta (8 min)
J. Dvořáček: Hra klarinetu s klavírem (8 min)
J. Filas: Slovenská suita (8 min)
L. Fišer: Impromptu (8 min)
J. Françaix: Téma s variacemi (8 min)
A. Fried: Sonata (20 min)
A. Hoffmeister: Sonáty Es dur, F dur (à 12 min)
A. Honnegger: Sonatina (10 min)
I. Hurník: Sonatina (10 min)
J. V. Kalivoda: Introdukce a variace op. 128 (8 min)
J. V. Kalivoda: Morceau de Salon (10 min)
A. Klemens: Sonáta (15 min)
C. Kohoutek: Dvě Allegra (10 min)
J. Kratochvíl: Malá suita (10 min)
E. Křenek: Kleine Suite op. 28 (7 min)
W. Lutoslawski: Taneční preludia (12 min)
E. Lutyens: Five little pieces (7 min)
O. Mácha: Rapsodie (9 min)
B. Martinů: Sonatina (12 min)
Z. Matějů: Smorfia (10 min)
L. Matoušek: Sonatina (10 min)
D. Milhaud: Sonatina (15 min)
D. Milhaud: Scaramouche (10 min)
D. Milhaud: Duo Concertant (8 min)
F. Poulenc: Sonáta (14 min)
G. Pierné: Canzonetta (5 min)
H. Rabaud: Solo de Concours, op. 10 (8 min)
A. Rudajev: Suite triste (12 min)
C. Saint-Saens: Sonáta (25 min)
R. Schumann: Fantasiestucke (12 min)
A. Szalowski: Sonatina (10 min)
G. Tailleferre: Arabesque (4 min)
C. M. Weber: Grand Duo Concertant (20 min)
C. M. Weber: Variace (10 min)